Seko:
                                                                                                                            LV    RU
Pavisam reģistrēti 347 pārdevēji, no tiem aktīvi tekošā mēneša laikā ir bijuši 60.
Šrots, Šroti, Auto remonts, Autodarbnīca, Auto detaļas, detaļas, rezerves daļas - AutoŠroti
Utilizācija  Riepas  Tirgotājiem  Kontakti  Par mums  Jautājumi 

Par mums

Mūsu misija

AutoŠroti.lv ir lietotu auto rezerves daļu meklēšanas sistēma. Mūsu mērķis ir ļaut Jums samazināt Jūsu auto ekspluatācijas izdevumus.

Kā mēs to paveiksim?

Lietot AutoŠroti.lv ir ērti un vienkārši. Ievadiet sistēmas meklētājā sava auto parametrus un norādiet meklējamo detaļu. AutoŠroti.lv nosūtīs pieprasījumu par Jūsu meklēto detaļu visiem mūsu datu bāzē esošajiem auto rezerves daļu tirgotājiem. Līdzko kāds no mūsu datubāzē reģistrētajiem tirgotājiem dos pozitīvu atbildi Jūs saņemsiet norādītajā e-pastā ziņu par tirgotāja cenu piedāvājumu un kontaktus.

Taupiet naudu un laiku!

AutoŠroti.lv lietošana ļauj Jums netērēt laiku un naudu, zvanot vai pat pašiem braukājot pa auto šrotiem vai veikaliem un meklējot Jums nepieciešamo detaļu. Retāk sastopamu lietotu auto rezerves daļu atrašana, pašam meklējot, nereti prasa pat vairākas dienas. Arī viegli atrodamu rezerves daļu atrašanai lietot AutoŠroti.lv ir izdevīgi, jo tas Jums ļauj nepārmaksāt par šo detaļu. Lietotu rezerves daļu tirgotāju prasītas cenas par vienu un to pašu detaļu nereti atšķiras pat trīs un vairāk reizes.

Mūsu datu bāze

Mūsu datu bāzē šobrīd ir reģistrēti vairāk nekā 140 lietotu auto rezerves daļu tirgotāji un datu bāze tiek nemitīgi papildināta.


Reklāma
Nega - autoservisa centrs


(c) 2011-2016 NEGA SIA, 29808333, Stārķu iela 2A, Rīga, LV 1084

Realizācija Tup un Turies